Xiamen Nacyc Energy Technology Co., Ltd

Innowacyjny, profesjonalny, wysokiej jakości

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

dobra jakość System montażu na dachu z płaskim dachem na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Xiamen Nacyc Energy Technology Co., Ltd

1 2
Xiamen Nacyc Energy Technology Co., Ltd Xiamen Nacyc Energy Technology Co., Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : NACYC ENERGY
Coroczne wyprzedaże : 5,000,000-10,000,000
Rok założenia : 2010
pc Export : 90% - 100%
Innowacyjny: aktywnie uczymy się na wiodących w branży projektach, ale to nasza zasada, którą prowadzimy i nie kradniemy. Dzięki innowacjom maksymalizujemy wartość konstrukcji montażowej w systemie PV; dzięki innowacjom zdobywamy zaufanie naszych klientów, szacunek naszych konkurentów i dumę naszych pracowników.

Profesjonalny: od projektowania produktu do komunikacji z klientem, chcemy zaprezentować się jako profesjonaliści. Nacyc Energy powstała z profesjonalnego producenta wyrobów metalowych, a nasz zespół R&D, zespół zarządzający, pochodzi z przemysłu fotowoltaicznego. Gwarantuje to, że mamy dobry początek dostarczania profesjonalnych produktów i usług.

Wysoka jakość: ściśle przestrzegamy systemu zarządzania jakością ISO9001 i standardów branżowych rynków docelowych; poprawiamy jakość i żywotność konstrukcji montażowych, stosując w naszym projekcie anodyzowane aluminium, stal ocynkowaną ogniowo oraz materiały odporne na starzenie się promieni UV. Nasze 15-letnie doświadczenie w produkcji metali gwarantuje również spójność naszej jakości.

Jako firma odpowiedzialna społecznie, Nacyc Energy zajmuje się przemysłem odnawialnym i będzie nieustannie przyczyniać się do popularyzacji czystej energii, stale dostarczając produkty i usługi o wysokiej wartości dodanej.

Z niecierpliwością czekamy na zbudowanie bardziej ekologicznej przyszłości z przyjaciółmi i innymi firmami z taką samą wizją.

Szczegóły kontaktu
Xiamen Nacyc Energy Technology Co., Ltd

Tel: 86-592-5534987

Faks: 86-592-5535913

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)