Dom Aktualności

Przyjemne przyjęcie urodzinowe dla personelu w lipcu

Orzecznictwo
Chiny Xiamen Nacyc Energy Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Xiamen Nacyc Energy Technology Co., Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Przyjemne przyjęcie urodzinowe dla personelu w lipcu
najnowsze wiadomości o firmie Przyjemne przyjęcie urodzinowe dla personelu w lipcu

Aby rozwijać kulturę korporacyjną, pozwolić pracownikom poczuć ciepło firmy, wyrazić afirmację i wdzięczność pracownikom za ich ciężką pracę przez długi czas, a także wyrazić troskę firmy o pracowników, firma zorganizowała przyjęcie urodzinowe dla pracowników w biurze 26 lipca. Pracownik urodzony w tym miesiącu spotkał się ze wszystkimi sztabami, a na twarzach wszystkich pojawił się szczęśliwy uśmiech.

Całe przyjęcie urodzinowe obejmowało granie w gry, wysyłanie błogosławieństw, śpiewanie piosenek urodzinowych, krojenie ciastek i tak dalej. Chociaż staranne przygotowanie firmy to niewielka akcja, włożyła się w serdeczną opiekę firmy nad pracownikami, aktywnie mobilizuje zaangażowanie i postawę wszystkich pracowników oraz pozwala wszystkim ciężko pracować, aby dorastać w firmie.

Rozpoczęło się przyjęcie urodzinowe i wszyscy pracownicy byli niezwykle entuzjastyczni.

Personel grał w tę grę.

Ten personel wysyłał jej błogosławieństwo.

Na koniec zaśpiewaliśmy wspólnie piosenkę urodzinową i podzieliliśmy się pysznym tortem urodzinowym. Szczęśliwa godzina jest zawsze bardzo krótka, czekamy na następne przyjęcie urodzinowe dla pracowników. Mamy nadzieję, że praca między pracownikami będzie bardziej entuzjastyczna dzięki sublimacji przyjaźni. Niech Nacycc Energy będzie coraz lepszy dzięki wysiłkom wszystkich.

Pub Czas : 2019-07-28 09:33:33 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Xiamen Nacyc Energy Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Cao

Tel: +8617859780720

Faks: 86-592-5535913

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)