Dom Aktualności

Miło mi cię poznać w The Solar Show Vietnam 2020

Orzecznictwo
Chiny Xiamen Nacyc Energy Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Xiamen Nacyc Energy Technology Co., Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Miło mi cię poznać w The Solar Show Vietnam 2020
najnowsze wiadomości o firmie Miło mi cię poznać w The Solar Show Vietnam 2020
Solar Show Vietnam, międzynarodowa wystawa technologii fotowoltaicznej w Ho Chi Minh City, jest sponsorowana przez Vietnam National Electric Power Group i Vietnam National Electric Power Industry Association. Jest to najobszerniejsza i najbardziej znana wystawa w Azji Południowo-Wschodniej, obejmująca fotowoltaiczne zastosowania słoneczne, systemy generowania energii fototermicznej i tak dalej. Z powodzeniem odbyła się przez 22 sesje. Międzynarodowa wystawa technologii fotowoltaicznej w Ho Chi Minh w Wietnamie, która gromadzi wszelkiego rodzaju urządzenia do produkcji fotowoltaicznej i materiały solarne, jest jednym z najważniejszych wydarzeń handlowych w branży fotowoltaicznej w Wietnamie. Targi Solar Show w Wietnamie stały się corocznym wydarzeniem branży fotowoltaicznej w Azji Południowo-Wschodniej.

Wystawa odbędzie się w dniach 24–25 marca w Xinping Convention and Exhibition Centre. Wyposażony jest w cztery główne typy obszarów wystawowych, takie jak technologia produkcji i powierzchnia ekspozycyjna sprzętu badawczego, powierzchnia wystawowa sprzętu do produkcji fotowoltaiki i strefa wystawowa produktów z wykorzystaniem fotowoltaiki słonecznej, aby wyświetlać najnowsze produkty i technologie przemysłu fotowoltaicznego we wszystkich dziedzinach droga.

Nacyc Energy Technology Co., Ltd również weźmie udział w tej wystawie i przyniesie dużą liczbę fotowoltaicznych systemów montażu słonecznego i innych produktów aluminiowych na Vietnam Solar Show oraz zaprosi klientów z kraju i zagranicy na nasze stoisko 3C02 w celu dalszej komunikacji i dowiedz się więcej o naszych produktach.

Pub Czas : 2019-11-20 16:45:55 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Xiamen Nacyc Energy Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Cao

Tel: +8617859780720

Faks: 86-592-5535913

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)